Tema: E-nakupovanje končnih potrošnikov RIS 2004/2

Pišem nalogo o tej temi

posedujete kaj novih podatkov o e nakupovnaju...

Ta raziskava je najnovejša in njeni rezultati so bili objavljeni letos. Zato v letošnjem letu ne načrtujemo podobne raziskave.

Pozdravljeni zanime me, če imate podatke o e-nakupovalcih razporejene po starostnih razredih. Zanima me, kakšen odstotek vseh nakupo dosegajo mladi do 26leta starosti.

Za odgovor se vam zahvaljujem.

lp Andrej

Imamo podrobne podatke za sredino 2005 vendar podatke lahko dobijo le naročniki raziskav projetka RIS.

Več o naročilu raziskav >>

pozdravljeni, kje se da dobiti rezultate raziskave v celoti? lp

Ali lahko prosim objavite poročilo (in tudi druga) v nekoliko bolj prijaznem formatu, recimo PDF? Tega dokumenta OpenOffice, ki postaja standard v manjših podjetjih, ne zna odpreti. Nekoliko ironično je, da ravno vi, ki poročate o rabi Interneta v Sloveniji, objavljate dokumente v DOC formatu... Mogoče pa lahko naredite še raziskavo, kakšen delež uporabnikov ima na svojih mašinah MS Office... ;)

Sem zamenjal doc različico s pdf. Sicer pa, kolikor vem, Open office ne bi smel imeti težav z doc datotekami (sploh starejšimi).

Open Office večinoma odpira doc datoteke, vendar je bila ta velika 17MB, verjetno pa tudi ne preveč preprosta, tako da ni šlo... Super, hvala za hitro reakcijo! :)

Nastavitve foruma