Uporabniško ime

Registriran

Zadnjih 10 sporočil tega uporabnika

Naprave za branje e-knjig v svetu obstajajo že kar dolgo časa, tale post, na katerega sem naletela po čistem naključju, pa me je spodbudil k temu, da sem poiskala članek o e_knjigah, ki sem ga lastnoročno napisala in objavila v reviji, ki jo izdajamo že kar nekaj let na slovenskem tržišču. Imenuje se KLIK, namenjena pa je vsem ustvarjalnim in radovednim uporabnikom pridobitev računalniških tehnologij .. Torej: še sama sem osupnila, članek je bil objavljen že davnega leta 2001, skoraj štiri leta nazaj, v marčevski številki revije (pravkara tudi pripravljamo marčevsko številko). Že takrat je bilo navedenih in opisanih nekaj modelov e-knjig, ki pa na naše trge niso zašle. Med tem časom se je po svetovnem spletu vzpostavilo kar nekaj e_knjižnic, bogata je ponudba posebno pri Adobeju, ki je tudi izumitelj enega izmed najbolj uporabljanih bralnikov Acrobat eBook Reader, ponudbo knjig si lahko ogledate tudi na eni največjih, če ne največji spletni knjigarni Amazon.com .. če vas pa zanima članek iz leta 2001, mi lahko pošljete mejl in vam ga posredujem v pdf formatu